Menu Close

„LIETUVA SKAITO“ MŪSŲ MOKYKLOJE

Gegužės 7 d. paminėjome Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną ir prisijungėme prie jau dvyliktus metus rengiamos skaitymo skatinimo akcijos „Lietuva skaito“, kurią organizuoja Lie-tuvos leidėjų asociacija ir Spaudos ir medijų asociacija.
Renginio viešnia tapo Kakė Makė, kuri bendravo ir žaidė su mokiniais bei skatino juos domėtis knygomis. Viena pasirinkta pamoka buvo skirta skaitymui.
Visą gegužės mėnesį mokiniai skaitys knygas klasėse, bibliotekoje, specialiai pažymėtose vie-tose ir mokyklos kieme. Daugiausia knygų perskaitę mokiniai bus apdovanoti. Mokiniai daly-vaus nuotolinėse pamokose ir susitiks su autoriais bei iliustruotojais.

Akcija primena, kad skaitymas lavina vaizduotę, plečia žinias ir skatina daugiau laiko praleisti su knyga.

Bibliotekininkė Ingrida Rinkevičienė

 

Skip to content