Menu Close

EVAKAVIMAS KILUS GAISRUI

Gegužės 11 dieną mokykloje vyko civilinės saugos funkcinės pratybos, kurių tikslas – stiprinti įgūdžius kilus gaisrui ar kitų nelaimių atvejais, kai būtina ir neatidėliotina visų pastate esančių žmonių evakuacija.

Šį kartą pratybų organizacinė grupė pasirinko sudėtingesnį atvejį, kai gaisro židinys „blokavo“ išėjimą net dviejų klasių mokiniams ir mokytojoms. Tačiau ir apie tokią situaciją mokiniai jau buvo girdėję, todėl operatyviai mokytojoms padedant užkamšė durų apačią, ant lango pakabino pagalbą skelbiančius ženklus.

Evakuacijos pratybos vyko sklandžiai, nors neapsieita be klaidų, kurios po pratybų buvo aptartos ir priimti sprendimai, kad jų būtų išvengta ateityje.

 

 

Ūkio vadovė Aušra Jonkuvienė

Skip to content