Ikimokyklinio ugdymo grupės „Žvirbliukai“ mokinukai dalyvauja respublikinėje skaitymo skatinimo akcijoje „Lietuva skaito“. Mažuosius aplankė mokyklos bibliotekininkė Ingrida Rinkevičienė, kuri atsinešė lagaminą, pilną įvairiausių knygelių. Vaikai smalsiai tyrinėjo dideles ir mažas, storas ir plonas, spalvingas knygeles. Jie vartė knygas su ryškiomis iliustracijomis, atverčiamais langeliais, skirtingų formų paveikslėliais bei įvairiomis pasakomis ir istorijomis. Knygelių įvairovė skatino vaikų smalsumą, norą liesti, vartyti, stebėti ir pažinti.
Kartu skaitėme knygeles, apžiūrėjome paveikslėlius, mokėmės išklausyti trumpų istorijų. Vaikai buvo skatinami atpažinti daiktus, gyvūnus, parodyti paveikslėliuose matomus veikėjus, atsakyti į paprastus klausimus. Veiklos metu buvo lavinami vaikų kalbiniai gebėjimai, dėmesio sutelkimas, vaizduotė bei domėjimasis knygomis.
Šilta ir jauki pažintis su knygų pasauliu vaikams suteikė daug džiugių emocijų bei skatino meilę knygoms nuo pat mažens.
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ingrida Zajančauskaitė




