Šiandien mūsų mokykloje vyko smagi ir spalvinga šventė „Vaiko diena vabalų mieste“, skirta artėjančiai Vaikų dienai, kuri minima gegužės 15-ąją. Mokyklos kiemas prisipildė vaikų juoko, muzikos ir geros nuotaikos. Skambant linksmoms dainoms vaikai šoko, žaidė, pūtė ir gaudė muilo burbulus, džiaugėsi bendryste bei smagiomis akimirkomis.
„Vabalų miestą“ vaikai papuošė savo rankomis pagamintais darbeliais – spalvingomis boružėlėmis, darbščiomis bitėmis, linksmiais kirminiukais ir kitais vabaliukais. Kūrybiški darbai sukūrė tikrą pasakų miestelį, pilną spalvų, fantazijos ir vaikystės džiaugsmo.
Ši šventė visiems priminė, kokia graži ir svarbi yra vaikystė – kupina juoko, žaidimų, draugystės ir nuoširdžių emocijų.
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Ingrida Zajančauskaitė







